Translate

środa, 14 listopada 2012

Ozdobne kołnierzyki


Ozdobne kołnierzyki to "top of the pops" na tegorocznych pokazach mody w Paryżu oraz kolejne Must Have w naszych szafach. W sklepach już od dłuższego czasu możemy znaleźć  wiele fascynujących bluzek, sukienek i sweterków z pięknymi kołnierzykami ozdobionymi fantastycznymi kolorowymi kamyczkami, koralikami, koronkami oraz ćwiekami.

Ja osobiście NIE jestem za tym, by kupować taki przykładowy sweterek z wszytym już kołnierzem, bardziej tańszym, oryginalnym i praktycznym pomysłem będzie zakup samego kołnierzyka w postaci ozdobnej biżuterii dostępnej zarówno w sklepach z odzieżą jak i z sama biżuterią. Ogromnym plusem jest fakt, że sam kołnierzyk będziemy mogły wykorzystać wiele razy i w wielu kreacjach.

Kto może nosić kołnierzyk?
Myślę że każdy, zwracać trzeba jednak uwagę na masywność takiej dekoracji. Świetnie się sprawdzą przy dłuuugiej szyi  gdyż optycznie ją skróci. Jeśli jednak kołnierzyk zakładamy do zabudowanej sukienki, bluzki, nie możemy zapominać, że taki dekolt powiększa nasze piersi, co znacznie lepiej prezentuje się przy małych, zgrabnych piersiach niż przy dużych. 

Jak nosić kołnierzyki?
Taki ozdobny kołnierzyk wystarczy tylko teraz połączyć z klasycznym sweterkiem, kardiganem, prostą bluzką czy sukienką z niewielkim dekoltem i stylizacja gotowa.
Musimy pamiętać, że zdobione kołnierzyki są ozdobą same w sobie i możemy je nosić jako naszyjniki do większych dekoltów oraz nie powinniśmy łączyć je z inną biżuterią. Zajrzyj również na:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje ślicznie za wszystkie komentarze.

Followers